Gdzie chodzić, żeby poznać ludzi, zdobyć wiedzę i znaleźć inspirację? Poniżej znajdziesz wydarzenia, które pomogą Ci zdobyć nową wiedzę, a które w naszej opinii są najciekawsze i najbardziej przydatne dla przedsiębiorców i osób aktywnych na rynku pracy.

Na takie wydarzenia warto jeździć dla wiedzy, kontaktów i motywacji. Prezentacje robione przez praktyków to przecież cenna wiedza, którą można potem wykorzystać. Jednak najważniejszym powodem jest networking. Na takie spotkania przychodzą osoby, które na biznesie zjadły zęby, potencjalni współpracownicy, inwestorzy czy klienci. Poza tym, gdy spędza się kilka godzin z osobami, które z pasją i przekonaniem opowiadają o swoich projektach to sami się bardziej motywujemy do działania i na nie nakręcamy. Poniżej znajdziesz wydarzenia, które pomogą Ci zdobyć nową wiedzę.

Czwartkowe Spotkania Social Media

To spotkania o social media w Warszawie, Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Lublinie, Olsztynie i Poznaniu, odbywające się w luźnej atmosferze przy piwie. Uczestnicy maja okazję wysłuchać prezentacji ekspertów z dziedziny komunikacji, reklamy, sprzedaży, a także być częścią dyskusji o trendach i case studies. To również znakomita okazja do networkingu.

Marketing Meeting Łódź

Społeczność i spotkania ludzi zainteresowanych marketingiem, komunikacją i nowymi mediami oraz mediami tradycyjnymi. Spotkanie Marketing Meeting odbywa się raz w miesiącu w Łodzi.

Aula Polska

Aula łączy przedsiębiorców i entuzjastów nowych technologii w całej Polsce oraz w Europie. Na spotkaniach poznasz ciekawe projekty, case studies, posłuchasz trochę o marketingu czy komunikacji firm, które odniosły globalne sukcesy.

Łódź Jungle Web

Łódź Jungle Web to dwudniowa konferencja na temat marketingu online, nowych technologii oraz innowacji w biznesie, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM.

Ochota na biznes

„Ochota na biznes” to spotkania na warszawskiej Ochocie dla przedsiębiorców, freelancerów, start-upów, osób chcących dopiero założyć firmę lub szukających biznesowych inspiracji. W czasie każdego z nich zaproszeni goście wygłaszają krótkie prelekcje – opowiadają o swoich biznesach, pokazują najnowsze trendy, doradzają, jak komunikować się w mediach społecznościowych czy efektywnie sprzedawać. Kolejne spotkania już we wrześniu.

Wolves Summit

Wolves Summit to konferencja dla start-upów, inwestorów, korporacji oraz przedsiębiorców z całego świata. Kreuje środowisko sprzyjające budowaniu pożądanej sieci kontaktów biznesowych.

Geek Girls Carrots

Społeczność kobiet, które kochają nowe technologie. Są wśród nich programistki, graficzki, project managerki, start-uperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami.

TEDx

TEDx to niezależny, ale tematycznie powiązany, cykl imprez organizowanych przez fanów TED na całym świecie. Celem konferencji jest szerzenie idei, które są tego warte, które zmieniają świat. Prelegentami są wybitne osobistości związane z różnymi dziedzinami życia.

Creative Morning

Creative Morning to spotkania networkingowe dedykowane przedsiębiorcom, którzy chcą nawiązać kontakty biznesowe oraz poznać sposoby zespołowego tworzenia kreatywnych pomysłów. Goście Creative Morning swoimi pomysłami i działalnością inspirują innych do podjęcia start-upowych projektów. Spotkania odbywają się głównie w Trójmieście.

Pog(R)adajmy

Ogólnopolskie spotkania dla graczy i pracowników branży gier. Pog(R)adajmy służy zacieśnieniu relacji poprzez dyskusje związane ze światem gier wideo oraz wymianę kontaktów pomiędzy rodzimym gamedev’em oraz graczami. Wydarzenia odbywają się raz w miesiącu, równolegle w większych polskich miastach.

Woman In Technology

Społeczność kobiet, które pracują w branży technologicznej lub technologię tworzą. Spotkania grupy odbywają się od 2009 r., aktualnie we Wrocławiu, w Gliwicach, w Warszawie i w Krakowie. Mężczyźni również są mile widziani, jeśli interesują ich tematy prezentacji.

Makers Space

Makerspace to połączenie społeczności oraz edukacji w celu umożliwienia projektowania i tworzenia prototypów. Każdy zmysł inżynierski czy artystyczny odnajdzie się w przestrzeni pełnej urządzeń i ludzi realizujących niezwykle ciekawe projekty.

Tech Klub

Nieformalne, comiesięczne spotkania z ekspertami z kraju i zagranicy z dziedziny nowych technologii, pozwalające poszerzać wiedzę na temat wspomnianej branży oraz wymieniać się doświadczeniami, by praca stawała się lepsza i wydajniejsza. To dobra okazja do wypracowania nowych narzędzi technologicznych i pozyskania kontaktów biznesowych.

Strefa Startup PPNT

Strefa Startup Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego to spotkania kierowane do studentów, początkujących przedsiębiorców, freelancerów, którzy chcą rozwijać siebie i swój pomysł na biznes.

OpenReactor

OpenReactor jest cyklem wieczornych wydarzeń, organizowanych przez warszawskie biuro coworkingowe Reactor. Spotkania mają na celu integrację warszawskiej sfery start-upowej.

StartUp Mixer

Cykliczne wydarzenia StartUp Mixer organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z udziałem gości specjalnych, do których należą przedstawiciele środowisk biznesowych, naukowych oraz start-upy odnoszące sukcesy. Celem wydarzenia jest wyłonienie najlepszego spośród start-upów mających 3 minuty na prezentację swojego pomysłu biznesowego.

Networkingus

Spotkanie Networkingus dedykowane jest osobom aktywnym w biznesie i na rynku pracy, którzy mają pasję do tego co robią, kochają kontakty bezpośrednie i chcą je wykorzystywać w swojej działalności. Celem tych spotkań w Kielcach jest wymiana wiedzy, ale także networking i nauka pracy grupowej.

semKRK

semKRK to cykliczne spotkania dotyczące branży SEM/SEO. Więc jeśli interesujesz się SEO/SEM/Analityką albo marketingiem w sieci – koniecznie musisz na nim być.

To według nas wydarzenia, które pomogą Ci zdobyć nową wiedzę.
A może dodalibyście coś do tej listy?

4 thoughts on “Wydarzenia, które pomogą Ci zdobyć nową wiedzę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *