Czy kiedykolwiek zdziwiło Cię, że gwiazdy potrafią zmieniać swój wygląd tak szybko, wręcz z dnia na dzień? Jest to możliwe, dzięki przedłużanym włosom. No to wyszło szydło z worka… Czy wiesz, które gwiazdy przedłużają włosy?

Prawdopodobnie większość z gwiazd i celebrytek, które widziałaś na czerwonym dywanie, przedłużało kiedyś włosy. Dzięki temu mogą nie tylko inaczej wyglądać, ale prezentować się perfekcyjnie na różnych galach czy w czasie sesji zdjęciowych.

Przedłużone włosy to nie tylko poprawka matki natury, to przede wszystkim możliwość bycia kobietą-kameleonem, zabawa wyglądem, wcielanie się w nową postać – tak zapytany o przedłużanie włosów wśród gwiazd, odpowiedział magazynowi Cosmopolitan, amerykańki stylista fryzur, Kim M. Ferry znany między innymi z pracy nad serialem „Pretty Little Liars”.

Cześć gwiazd przyznaje się do tego otwarcie, a tych które tego nie robią… nie znajdziesz w tym zestawieniu. Szanujemy bowiem te małe, kobiece tajemnice. Które z naszych i Waszych idolek przedłużają włosy?

Selena Gomez

Które gwiazdy przedłużają włosy?

Naprawdę! Jedne z najpiękniejszych włosów z czerwonych dywanów Hollywood są przedłużone. Normalnie Selena nosi włosy średniej długości, jednak jeśli chodzi o różnego typu gale, możemy podziwiać jej piękną, błyszczącą, lekko pofalowaną, elegancką fryzurę.

Kylie Jenner

Które gwiazdy przedłużają włosy?

Ta celebrytka, najbardziej popularna wśród Millenialsów, znana jest z dwóch rzezy. Pierwszą z nich jest odnosząca sukces, własna linia kosmetyków. A drugą… jej zmieniająca się co chwila fryzura. Jednego dnia ma piękne, proste włosy aż do lędźwi, a następnego… ufarbowanego na srebrno boba. Kylie nie boi się eksperymentować z kolorem włosów i ich długością, co wielokrotnie podkreślała w wywiadach.

Arianna Grande

Które gwiazdy przedłużają włosy?

Arianna Granda uwielbia swoje długie włosy, związane w koński ogon. Pokazała je pierwszy raz w teledysku do piosenki „Everyday”. Wcześniej nosiła średniej długości włosy. I chociaż Ariana nie przyznała się nigdy oficjalnie do tego, że jej włosy są przedłużone, także tego nie zaprzecza, puszczając oko do swoich fanów i plotkarskich magazynów.

Jennifer Lopez

Które gwiazdy przedłużają włosy?

Na czerwonych dywanach widywana zwykle w długich, brązowych włosach o zaskakującej objętości, tak naprawdę ma równie piękne, ale krótsze… Muszą być przedłużane. No chyba, że J.LO potrafi zapuścić je przez jedną noc. Jeśli tak, niech zdradzi nam swój sekret, chętnie przekażemy go dalej naszym klientkom.

Rihanna

Które gwiazdy przedłużają włosy?

Prawdziwa kobieta-kameleon. Kiedyś nosiła włosy czerwone, miała też włosy krótkie obcięte w stylu chłopczycy, a dwa miesiace później srebrne długie loki i następnego wieczoru włosy wystylizowane na koronę. Rihanna przyznaje się do korzystania z przedłużania włosów. Ale nie ważne czy to robi. Ta dziewczyna nie tylko przyprawia o ciarki każdą swoją piosenką, ale także stylizacją. Pięknie!

Beyonce

Które gwiazdy przedłużają włosy?

Królowa Muzyki – niedościgniona jeśli chodzi o swój wokal, ale również stylizacje, poczucie stylu i fryzury. Beyonce nigdy otwarcie przyznała się do eksperymentowania z różną długością włosów za pomocą przedłużania… zrobił to jej stylista, w filmie dokumentalnym z trasy koncertowej gwiazdy.

Doda

Które gwiazdy przedłużają włosy?

Doda też regularnie poddaje się zabiegom przedłużania i zagęszczania włosów. Dzięki temu jej wizerunek zmienia się drastycznie kilka razy do roku.

 

Z polskich gwiazd włosy przedłużają także,Mandaryna, Maja Bohosiewicz, a nawet Maryla Rodowicz. Wiele naszych rodzimych celebrytek po prostu nie mówi o tym otwarcie. Czyje włosy podobają Wam się najbardziej?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *