Lato w pełni, stacje radiowe co rusz puszczają największe hity tegorocznych wakacji, a salony fryzjerskie, aby umilić swoim klientom i klientkom czas oczekiwania na swoją kolej, puszczają nie tylko popularne utwory, ale również dobierają swoje playlisty, w zależności od profilu salonu. Poniżej 10 hitów, które umilą Wam pobyt w Hair Circus?


Postanowiliśmy zebrać dla Was 10 hitów, które umilą wam pobyt w Hair Circus, a przy których wizyta w naszym salonie fryzjerskim będzie jeszcze większą przyjemnością

Katy Perry & Nicki Minaj – Swish Swish

Tegoroczna prowadząca galę MTV VMA 2017, po umiarkowanym sukcesie dwóch singli z jej albumu ‚Witness’, wydała w kolaboracji z Nicki Minaj utwór ‚Swish Swish’. Rozpoczynający się akompaniamentem pianina i charakterystycznym pstrykaniem palcami utwór, z każdą sekundą rozkręca się, a fraza ‚swish swish bish’ zapętla się w głowie. Na uwagę zasługuje tutaj też rap Nicki, jednogłośnie okrzyknięty przez internautów jako najlepszy moment piosenki.

Sarsa – Volta

Na polskim podwórku prym wiedzie Sarsa i jej ‚Volta’, promująca film o tym samym tytule.
Lekki, dyskotekowy beat, przenosi nas na nadbałtyckie plaże, gdzie każdy z nas wypoczywa wygrzewając się na słońcu. My też pozwalamy sobie czasem ‚tracić znowu grawitację’, i w wolnych chwilach myślami udać się nad Bałtyk. No, albo chociaż nad Wisłę 😉

Britney Spears – Work Bitch

Wydany w 2013 roku na albumie ‚Britney Jean’ utwór do dziś można , w ocenzurowanej oczywiście wersji, usłyszeć na playlistach rozgłośni radiowych. Utwór mówiący, że do celu dojdziesz ciężką pracą i wysiłkiem, okraszony bitem nurtu EDM (Elektroniczna Muzyka Taneczna) sprawia, że sami mamy ochotę czasem potupać nóżką w takt słów ‚You better work…work’ 😉

Luis Fonci – Despacito

Kto nie zna ‚Despacito’ niech pierwszy rzuci kamieniem! Wart uwagi jest fakt, że ilością wyświtleń w serwisie YouTube przebił nawet PSY i jego ‚Gangam Style’. I pomimo, że piosenka wywołuje skrajne uczucia, zawojowała listy przebojów, szczególnie po dodaniu do oryginału wokali Justina Biebera. No to nie zostaje nam nic innego jak po wyjściu z salonu po udanej metamrfozie krzyknać głośno ‚DESPACITO’, i udać się na podboje warszawskich parkietów tanecznych.

Shakira – Me Enamore

Swój idealny wręcz powrót do łask słuchaczy zaliczyła Shakira – latynoskie rytmy w wakacje zawsze sprawdzają się nie tylko w klubach, ale też w radiu. I tutaj, podobnie jak w przypadku Katy Perry, zapętla się w głowie refrenowe ‚Me Enamore Me Enamore E’, a w myślach Hiszpania, plaża, drinki z palemką… Nic tylko pobujać się z Shakirą w latino rytmach.

Bob One, Bas Tajpan – Jakby już nie miało być jutra

Wracamy na polskie podwórko, i zaprzyjaźniamy się z klimatami reagge. Nasz Artur zawsze powtarza ‚Baw się teraz, no bo jak nie teraz, to kiedy?’. I my bawimy się z chłopakami, zgadzając się, że ‚życie przelatuje jak jeden dzień’. A chłopakom gratulujemy kolejnego hitu!

Kamil Bednarek – Poczuj Luz

‚Poczuj luz, muzyką wypełnij dzień, to antidotum na stres…’. Zostajemy w klimatach reagge. Kamil Bednarek jest jednym z nielicznych wykonawców, który wybił się po programie typu Talent Show. Po rozwiązaniu macierzystego zespołu, Star Guard Muffin, Kamil zdecydował się na karierę solową. Obecnie pracuje nad kolejną płytą, którą promuje właśnie utwór ‚Poczuj Luz’. Więc posłuchajmy Kamila, i wypełnijmy nasz dzień muzyką, bujając się w rytm dobrego, polskiego reagge.

Sylwia Grzeszczak – Tamta Dziewczyna

Wydany rok temu kawałek nadal porusza serca słuchaczy, przez co nadal można go usłyszeć np. W Radiu Zet czy ESCE. Księżniczka polskiego popu zaliczyła spektakularny powrót, zgarniając za ten numer wszystkie ważniejsze nagrody w Polsce. Delikatny, gitarowy początek, przeradzający się w mocny refren, w połączeniu z mocnym wokalem Sylwii, stawia ten numer w czołówce. No bo w końcu każda/każdy z nas myśli czasem: ‚Nie ma granic i nie zamierza się bać’ – czyż nie?

Kasia Cerekwicka – Bez Ciebie

Zwalniamy na chwilę tempo, by wysłuchać co do przekazania ma nam Kasia Cerekwicka. Niegdyś na topie, obecnie raczej tworzy utwory nie nadające się do tak zwanego ‚mainstreamu’, gdyż nie są tworzone pod komercje.
Miłą odmianą jest więc obecność na playlistach utworu ‚Bez Ciebie’ – ballady z tekstem uznanej Ani Dąbrowskiej. Życiowy tekst, aksamitny wokal Kasi, okraszony wysokiej klasy produkcją sprawia, że utworu słucha się z przyjemnością, i nie odstaje niczym od wymienionych wyżej pozycji.

Akcent – Przez Twe oczy zielone

A na koniec coś z humorem. Zenon Martyniuk wywołuje emocje nie mniejsze niż Despacito. Nie każdy lubi, nie każdy słucha Disco Polo, ale trzeba oddać jedno – takiego hitu niektóre gwiazdy pop mogą Zenkowi zazdrościć. Gdzie tej piosenki nie puszczą, od razu parkiety pełne, ludzie się bawią, nogi same rwą się do tańca, i śpiewamy razem z artystą o zielonych oczach przez które oszaleliśmy. To także, zdradzimy, jeden z numerów, które Artur, założyciel salonu doskonale wykonuje na karaoke, bezbłędnie imitując Zenka Martyniuka 🙂

A Wy? Jakie macie swoje ulubione kawałki? Podzielcie się nimi z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *